Gabinet

Zespół | Kaczyńska Stomatologia - Białystok

Jesteśmy zgraną ekipą profesjonalistów i pasjonatów swojego zawodu. Od lat dostarczamy naszym pacjentom dokładną, nowoczesną i przyjazną stomatologię. Pracujemy z Wami i dla Was. Z dbałością o jakość, indywidualne podejście i Państwa czas. Zapraszamy!


dr n. med. Halina Kaczyńska

Specjalista protetyki
Założycielka gabinetu, wieloletni pracownik Zakładu Protetyki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Wyszkoliła rzesze stomatologów i wielu specjalistów w zakresie protetyki. Nadała firmie dotychczasowy kierunek rozwoju ze szczególną dbałością o dokładność i najwyższe standardy.

dr n. med. Joanna Kaczyńska

Specjalista ortodoncji i stomatologii zachowawczej z endodoncją
Przez 13 lat pracownik Zakładu Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w charakterze asystenta a później adiunkta. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). W latach 2008- 2009 w ramach Programu Erasmus uczestniczyła w szkoleniu specjalizacyjnym na Uniwersytecie w Barcelonie. Od października 2016 uczestniczka FACE – dwuletniego szkolenia w zakresie diagnozowania i leczenia wad zgryzu ze szczególnym naciskiem na prawidłową funkcję stawu skroniowo – żuchwowego. Pasjonatka podróży, języków obcych i snowboardu.

dr n. med. Wojciech Kondrat

Specjalista protetyki
Pracownik Zakładu Protetyki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się kompleksową diagnostyką zwarcia i stawów skroniowo-żuchwowych oraz leczeniem protetycznym. Leczy pacjentów protetycznie w oparciu o wyniki analizy w artykulatorze i deprogramację.

Ewa Charytoniuk

Higienistka stomatologiczna

Magdalena Hryń

Higienistka stomatologiczna

Karolina Kuczyńska

Higienistka stomatologiczna

Joanna Tuleja

Rejestratorka